/derevo-zari/
Сажаем дерево за каждый стол — zari.com.ua
САЖАЕМ ДЕРЕВО 🌳 ЗА КАЖДОЕ ИЗДЕЛИЕ ИЗ ДЕРЕВА

Сажаем дерево за каждый стол

Вже в цю суботу, 24 жовтня 2020 року ми будемо висаджувати 600 дерев (декілька видів верб та вільхи) біля річки Здвиж, що біля села Феневичі, Вишгородського району, Київської області. Координати місця висадки дерев: https://goo.gl/maps/vXWC3Fm3Lgb9XQ5z5 Чому цього разу саме тут? Забруднення і обміління річок є однією з багатьох екологічних проблем в Україні. Під впливом різноманітних факторів відбувається знищення малих річок. Останнім часом стрімко поширюються нові види рослинності, що змінюють природні біотопи та екосистеми вздовж берегів водойм, і витісняють місцеві види прибережних дерев, що ставлять під небезпеку екологічну рівновагу. Цього разу допоможемо природі відновити деревну рослинність вздовж річки і створити умови для існування та відновлення біотопів та екосистем, збереження біорізноманіття, укріплення берегів та підтримання сприятливої екологічної обстановки. Ми турбуємося про ваше здоров'я та здоров'я ваших сімей, тому рекомендуємо спостерігати за висадкою дерев у наших соціальних мережах. Ми із задоволенням посадимо дерево від вашого імені і обов'язково надішлемо фотозвіт. Якщо ви все-таки хочете прийняти участь - заповніть форму і ми надішлемо вам деталі та розієнтуємо по трансферу.

Вже в цю суботу, 24 жовтня 2020 року ми будемо висаджувати 600 дерев (декілька видів верб та вільхи) біля річки Здвиж, що біля села Феневичі, Вишгородського району, Київської області.

Координати місця висадки дерев: https://goo.gl/maps/vXWC3Fm3Lgb9XQ5z5

Чому цього разу саме тут?

Забруднення і обміління річок є однією з багатьох екологічних проблем в Україні. Під впливом різноманітних факторів відбувається знищення малих річок. Останнім часом стрімко поширюються нові види рослинності, що змінюють природні біотопи та екосистеми вздовж берегів водойм, і витісняють місцеві види прибережних дерев, що ставлять під небезпеку екологічну рівновагу.

Цього разу допоможемо природі відновити деревну рослинність вздовж річки і створити умови для існування та відновлення біотопів та екосистем, збереження біорізноманіття, укріплення берегів та підтримання сприятливої екологічної обстановки.

Ми турбуємося про ваше здоров’я та здоров’я ваших сімей, тому рекомендуємо спостерігати за висадкою дерев у наших соціальних мережах. Ми із задоволенням посадимо дерево від вашого імені і обов’язково надішлемо фотозвіт.

Якщо ви все-таки хочете прийняти участь — заповніть форму і ми надішлемо вам деталі та розієнтуємо по трансферу.

  • LiqPay:

Для доплат:

  • на карту ПриватБанка (перед доставкой/отправкой);
  • на р/с (перед доставкой/отправкой);
  • наличными представителю нашей службы доставки (при получении заказа);
  • наличными перевозчику (наложенный платеж за счет заказчика).

Мгновенная рассрочка от ПриватБанка:

Покупка частями от monobank:

  • рассрочка от 2 до 4 месяцев (0% переплат)

Условия по оптовым заказам оговариваются индивидуальноМы думали над тем, что лично можем сделать для природы, для возобновления природных ресурсов, какую социальную ответственность можем нести и приняли решение — будем высаживать деревья.

Социальный проект стартовал 22.01.2019г. и за каждый изготовленный стол мы посадили 1 дерево. Каждый клиент, заказавший у нас стол — получил именной СЕРТИФИКАТ и фотоотчет после посадки.

С 01.01.2020 мы приняли решение сажать дерево за КАЖДОЕ изделие из дерева (кровати, тумбы, диваны, кресла, стеллажи, столы).

При желании вы можете принять участие в посадке вместе с нами.

Место, дату и время посадки мы обязательно вам сообщим. На ваши контакты пришлем фото высаженных деревьев, их координаты, а вы в любое время можете посетить их.

Сделав заказ у ZARI — вы не только получаете мебель своей мечты, а и вносите свой вклад в природу и здоровое общество!

ПОСАДКА деревьев от 2019.10.19:

Дата: 2019.10.19
Место: г.Киев, ул.Богатырская 3е
Кол-во посаженных деревьев: 181шт

Смотрите все фотки с посадки по ссылке

ПОСАДКА деревьев от 2019.04.06:

Дата: 2019.04.06
Место: г.Киев, ул.Богатырская 3е
Кол-во посаженных деревьев: 88шт

Смотрите все фотки с посадки по ссылке

ОТЗЫВЫ О ZARI (570+):
58 отзывов в Google, 285 отзывов в Facebook, 13 отзывов OtzyvUa, 218 отзыва на сайте 👇
Помогите другим покупателям - напишите свой отзыв о товаре!
Не нашли то что искали? Отправьте нам фото с интернета
и мы рассчитаем стоимость любого стола о котором Вы мечтаете за 30 минут